Anon Griffon black

1 890 Kč

3 780 Kč

-50%

Skladem - v úterý 18.6. může být u vás

Dámská helma Anon Griffon

Zůstat v bezpečí a zároveň vypadat stylově. Helma Anon Griffon zvládá obojí. Jednoduchá a přesto rafinovaná dámská snowboardová helma je extrémně silná a odolná, zatímco systém pasivní ventilace dobře odvádí vlhkost a zabraňuje nežádoucímu zamlžování brýlí. Uvnitř helmy je plyšová podšívka a na zadní straně helmy se nachází klips pro uchycení brýlí. Fidlock spona využívá magnetu, aby bylo možné co nejrychlejší a nejsnadnější upevnění nebo odemknutí pásku helmy, dokonce i v rukavicích.

Parametry

  • In-Mold-Shell - lehká polykarbonátová skořepina s EPS vložkou pro nejlepší komfort s elegantním, nízkým profilem
  • Passive Ventilation - pasivní větrací kanálky integrované do helmy čerpají čerstvý vzduchu vpředu a odvádí vlhkost ven vzadu. Tyto vestavěné kanály pomáhají udržet brýle bez nežádoucího zamlžování skel
  • Long Haired Fleece - specifická dámská vložka, designovaná pro prémiový komfort a teplo
  • Fidlock - Anon se spojil s Fidlockem, designéry oceněným, novým ultra-lehkým spojovacím mechanismem. Fidlock magnetická spona umožňuje otevření jednou rukou a to i když na sobě máte rukavice a zavírání je stejně snadné.
  • BOA - patentovaný navíjecí systém, který umožní rychlé nastavení velikosti. Boa funguje na principu navíjení lanka na kolečko. Jednoduchým otáčením navíjecího kolečka se lanko utahuje a díky tomu je helma rovnoměrně utažena. Výsledkem je vyšší stupeň pohodlí a helma se navíc sama nepovoluje. Vytažením kolečka se naopak lanko uvolní.
  • kombatibilní s audio systémem
  • hmotnost - 385 g

Helma Griffon splňuje normy ASTM 2040 a CE 1077B.

Tabulka velikostí

Velikost helmy vybírejte podle obvodu hlavy. Pomocí krejčovského metru změřte obvod hlavy. Měřte nad obočím a metr veďte kolem dokola. V tabulce pak vyberte odpovídající velikost. Helma musí na hlavě sedět tak, že se při třepání hlavou příliš nehýbe.

S M L
Obvod hlavy (cm) 52 - 55 56 - 59 60 - 64
Pro koho Ženy
Parametr Nastavitelný obvod
Kolekce zima 2017/2018

Zajímalo vás

3 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Anon Griffon black

Anon Griffon black

  nebo