O víkendu 10. - 11. prosince jsme se vydali do rakouského Flachauwinkl, abychom si užili v tuto dobu asi nejlepší rakouský snowpark Absolut Park a kluci se rozjezdili před závody. Ačkoliv se kluci sešli už v říjnu na Hitertuxu, tento výlet byl první v rámci 4RIDERS team tripů, ve kterém vám chceme představit naše ridery a věříme, že vám s ním uděláme radost. Užijte si video :) 

Po ledovcových střediskách Hintertux, Stubai, Kaunertal nebo Dachsteinu se jedná o jeden z prvních otevřených snowparků i v níže položených resortech. Absolut Park v Flachauwinkl se navíc nachází blízko našich hranic a necelou hodinu od Salzburgu přímo u dálnice A10.

První den se Láďa a Lohy v parku rozjížděli především na jib line a easy line. K dispozici byla i pro kicker line, ale vzhledem k malé rozjezdové rychlosti na velký skok vyzkoušel toto monstrum jen Lohy. Na skocích Lohy skákal frontside rotace z přední hrany a Láďa postupně zvyšoval rotace na fronstside i backside až na 540.

Druhý den kluci našli zalíbení v jibové lajně čítající 5 překážek v řadě v horní a prostřední části parku s wallridem a končící triple kinkem. Lohy na double-down railu dával cab 180 to 5050 to frontside boardslide, Láďa zase na street railu vracel frontside bordslide a frontside 360 out. Den jsme zakončili v parku před Chill Housem u dolní stanice lanovky Absolut Shuttle, kde jsme natáčeli na zábavné spině a různých jibových překážkách. Na spině si Lohy dal třeba stylovou frontside 540 z přední hrany s nosegrabem.

Těšíme se na další team trip, který proběhne na konci zimy na našich horách.