Zimní počasí jsme si letos užívali až nezvykle dlouho, ale teď už je tady konečně jaro a s ním i jarní kolekce batohů a cestovních tašek. Ať už hledáte batoh či tašku pro jakoukoliv příležitost, u nás si určitě vyberete. Všechny disponují nejrůznějšími funkcemi, díky kterým bude každé cestování pohodlnější.

Do horkých letních dnů se vám bude hodit batoh Burton Snake či Oakley Lunch Box, které mají chladící přihrádku, v níž zůstanou nápoje a potraviny chladné po několik hodin. Neobejdete se na svých cestách bez skateboardu nebo longboardu? Pak sáhněte po batohu s čelními popruhy pro jeho uchycení, mezi batohy pro skateboard patří např. Burton Kilo či Oakley Enduro. Hodně věcí se vám vejde do batohu Burton Cadet, který disponuje objemem 30 L. Na zavěšení vašich nezbytností můžete využít poutka na prostředním popruhu batohu Burton Homestead. Zejména slečny ocení menší batoh Burton Taylor, s nímž budou na procházkách městem i v přírodě vypadat stále stylově. Ani silný déšť vás nezaskočí s batohem Oakley Voyage, který je vyroben z voděodpudivé tkaniny.

Samozřejmostí každého batohu a cestovní tašky jsou kvalitní materiály a pečlivé zpracování. Nás teď zajímá váš názor - jak se vám líbí nové tvary batohů? Co říkáte na barevné kombinace? Vyberte si svůj kousek z naší nabídky, zabalte do něj vše potřebné a dobrodružství může začít!

VYBRAT SI BATOH 

Poznávejte s novými batohy