Burton Kilroy Custom

7 128 Kč

11 880 Kč

-40%

Skladem - v pátek 18.1. může být u vás

Pánský snowboard Burton Kilroy Custom

Snowboard Burton Kilroy Custom je naprostou novinkou letošní sezóny! Své jméno dostal podle ikonické postavičky z doby druhé světové války.

Nový model Kilroy Custom je navržen pro jízdu v jakémkoliv terénu. Má jedinečný tvar i konstrukci. Oblíbený Custom s klasickým camber prohnutím je skvělou volbou pro jezdce, požadující přesnou a spolehlivou desku. Custom je skvěle ovladatelný, s lepším odrazem a držením. Tato ikona vládne snowboardingu už od roku 1996. Neustále se vyvíjí a zobrazuje uznávané designy, tentokrát kultovní kresbu Kilroy was here.

Kilroy - malá postavička, jež se stala legendou mezi milióny vojáků, kteří sloužili během druhé světové války. Příběh začal na jedné z nejproduktivnějších loděnic v Quincy, kde pracoval James J. Kilroy jako inspektor nýtů. Svoji práci zaznamenával křídou, aby se ale zabránilo, že bezohlední dělníci budou jeho značky vymazávat, navrhl Kilroy důmyslnější způsob. Začal kreslit malou postavičku, vykukující za plotem s textem „Kilroy was here“. Pro vojáky znamenalo toto označení záruku, že jejich loď byla řádně zkontrolována a je chráněna před nepřáteli. Kilroy was here se stal kultem, který se objevuje na nejnepravděpodobnějších místech, např. latríny ve Francii, pláže v Tichém oceánu, Socha Svobody, Velká čínská zeď nebo Mount Everest. Kilroy zemřel v šedesátých letech, ale jeho postavička je stále vidět po celém světě. Nyní ho můžete mít i vy na nejnovějším modelu Burton Kilroy Process.

Technologie

 • The Channel - technologie The Channel umožňuje jednodušší a hlavně přesnější propojení snowboardu a vázání skrze centrální páteř, která rovnoměrně rozděluje energii pro lepší odraz. Je plně kompatibilní s EST a 3D technologií a dovoluje namontovat vázání k prknu v jakékoliv poloze, stačí jen natočit a posunout vázání, jak zrovna potřebujete.

Prohnutí

 • Camber - Je to klasické prohnutí, které umožňuje s velkou přesností kontrolovat radius oblouku, hodně pomáhá, když rychle přenášíte váhu z hrany na hranu a v neposlední řadě pomáhá ulehčit dopady na velkých skocích tím, že dodává větší podporu.

Shape

 • Directional - klasický, nejuniverzálnější tvar snowboardů, navržený s lehce prodlouženou špičkou tak, aby soustředil pop do oblasti patky a zároveň nabízel dostatek kontroly ve všech terénech a podmínkách.

Flex

 • Twin - ohnutí prkna je dokonale symetrické od špičky až k patě, což umožňuje vyváženou jízdu, stejnou a univerzální jak na regular tak na switch.

Jádro

 • FCS Certified Super Fly 800G - tvrdší a měkká dřeva složená do tzv. sedviče, šetří hmotnost a zlepšuje reakci. Jádro je optimalizované pro lepší plutí freeridových prken a pro větší sílu parkovek.
 • FCS (Forest Stewardship Council) - desky jsou vyráběné ze dřeva z certifikovaných lesů. Základní ideou ogranizace FCS je podporovat ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů a tím napomoci chránit ohrožené a devastované světové lesy.
 • Dualzone EGD - dřevo je umístěno podél špičky a paty ve dvou kontinuálních zónách, kolmo ke zbytku jádra, pro konzistentní držení hrany a větší sílu.
 • Squeezebox - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí sekce jádra pod nohama přechází v silnější a výkonější oblasti mezi nohama a pryč od noh směrem ke špičce a patě pro stabilnější prkno, které může být ještě výkonější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.

Laminace

 • Triax - laminace zaručuje všestrannou pružnost a zpětnou vazbu, díky které je sjízdný jakýkoliv terén.

Skluznice

 • Sintered - odolná a vysoce porézní sintrovaná skluznice, která skvěle absorbuje vosk pro skvělý pocit z jízdy.

Extras

 • Super Sap Epoxy
 • Pro-Tip - zúžená tloušťka špičky a paty snižuje hmotnost pro snadnější mobilitu.
 • Infinite Ride - exkluzivní technologie od Burtonu umožňující maximální pop a sílu přestavěním desky a následným umístěním do stroje simulujícího jízdní podmínky. Ten desku zlomí a analyzuje a výsledkem je konzistentní feel od prvního dne, sozónu za sezónou.
Pro koho Muži
Kolekce zima 2017/2018
Prohnutí Camber
Tvar Directional
Flex Twin

3 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Burton Kilroy Custom

Burton Kilroy Custom

  nebo