Informace o ceně dopravy a rychlosti doručení objednávky na e-shopu 4RIDERS.

Cena dopravy

Vaše objednávky odesíláme prostřednictvím České pošty. Nabízíme služby Balík Do ruky a Balík Na poštu. Tyto služby garantují doručení do 24 h. V případě velkého vytížení České pošty (obvykle v období Vánoc) či náhodilých technických potížích může dojít ke zpoždění doručování.

Cena dopravy v ČR je 89 Kč, při nákupu nad 1500 Kč je zdarma. Cena dopravy na Slovensko je 6 EUR, při nákupu nad 120 EUR je zdarma. Do jiných zemí EU je poštovné posuzováno individuálně.

Osobní odběr je na výdejně v Českém Krumlově zdarma.

Po domluvě je možný osobní odběr na naší výdejně v Českém Krumlově.

Rychlost doručení

Kdy bude objednané zboží u vás?

Objednávka Po - Pá do 13:00 Následující pracovní den
Objednávka Po - Pá po 13:00 Do dvou pracovních dnů

Veškeré zboží na našem e-shopu máme skladem. Objednávky přijaté v pracovní dny do 13:00 odesíláme ten samý den. Zboží je obvykle doručeno již následující den po odeslání zásilky.

O odeslání zboží vás budeme informovat emailem. O doručování vás bude informovat Česká pošta pomocí SMS a emailu.

V případě využití služby Balík Do ruky vám bude zásilka doručována již následující pracovní den na vaši dodací adresu. Pokud vás doručovatel na uvedené adrese nezastihne, měl by vám zanechat informaci o neúspěšném pokusu o doručení a zásilku uloží na příslušné poště, kde si ji můžete vyzvednout. Na vaší dodací poště je zásilka uložena 7 dní, poté bude vrácena zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky ve zvolený den nebo o prodloužení úložní doby zásilky na poště.

V případě zvolení služby Balík Na poštu vám bude zásilka doručena již následující pracovní den na vámi vybranou poštu. Služba je vhodná, pokud nejste k zastižení na jednom místě nebo nemůžete zásilku převzít v pracovní době.

Objednávky s osobním odběrem na výdejně v Českém Krumlově jsou připraveny k vyzvednutí nejdříve 30 min po potvrzení objednávky.

Doručení na Slovensko obvykle trvá 3-5 dní. Vždy vám k objednávce pošleme odkaz ke sledování zásilky. Zásilka vám bude doručována Slovenskou poštou.

Kontrola zásilky při převzetí

Před převzetím zásilky zkontrolujte, zda je obal zásilky a lepící páska neporušená. V případě jakýchkoli nesrovnalostí zásilku nepřebírejte a obratem nás kontaktujte. Součástí zásilky je vždy daňový doklad, který slouží při případné reklamaci jako doklad o nákupu. V balíku kromě zboží a faktury můžete najít i propagační materiály.