Informace o možnostech platby na e-shopu 4RIDERS.

Možnosti platby

Částku za zboží můžete uhradit hotově formou dobírky při převzetí zásilky, on-line pomocí vaší platební karty nebo platební brány ThePay, která nabízí rychlé online platby většiny bank. Nabízíme i platbu bankovním převodem. Jak lze platit ze Slovenska se dozvíte ve zvláštním odstavci. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dobírka

Zboží zaplatíte hotově při převzetí zásilky. Dobírka v ČR i SK je zdarma. O stavu zásilky a termínu doručování včetně doběrečné částky vás bude informovat Česká pošta pomocí SMS a emailu. 

Platba online přes ThePay

Vyžíváme platebí bránu ThePay, která sdružuje platební metody většiny bank působících na českém trhu. Platba online je zdarma.

Peníze jsou převedeny na náš účet okamžitě. Díky tomu můžeme vaši objednávku co nejdříve odeslat. Po přihlášení do vašeho internetového bankovnictví vám bude zobrazen předvyplněný příkaz k úhradě, který stačí jen potvrdit.

Platební brána podporuje platbu v EUR pouze platební kartou.

Platba24 Moje Platba eKonto mBank MONETA Fio ČSOB Era Sberbank UniCredit SuperCash

Platba kartou

Platba pomocí platebních karet VISA a MasterCard je jednoduchým a bezpečným způsobem úhrady objednávek. Přijímáme platební karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Platba kartou je zdarma. Pokud chcete zaplatit v EUR je to kromě dobírky jediná možnost.

Postup při platbě kartou

V objednávkovém formuláři výberte jako způsob platby platební karta. Po odeslání objednávky budete přesměrováni do platební brány ThePay, kde doplníte údaje z vaší karty:

  • číslo platební karty
  • datum ukončení platnosti karty
  • CVV2/CVC2 – trojčíslí na podpisovém proužku vaší karty

MasterCard VISA 

Bankovní převod

Částku pošlete na účet číslo: 670100-2208316011/6210 (BRE Bank S.A. - mBank), do poznámky napište vaše jméno. Ihned po obdržení platby bude zboží expedováno na vaši dodací adresu. Převod na účet trvá obvykle 2 pracovní dny. Bankovní převod je zdarma.

Hotovost

Při osobním odběru zboží na výdejně v Českém Krumlově není možné zaplatit hotově. Výdejní místo slouží pouze pro vyzvednutí již uhrazených objednávek (bankovním převodem nebo platební bránou). Osobní odběr je na výdejně v Českém Krumlově zdarma.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Platby v EUR (Slovensko a jiné země)

Částku za zboží v EUR můžete uhradit hotově formou dobírky při převzetí zásilky - v tomto případě vybírá Slovenská pošta poplatek za převod 4 EUR. Dále můžete platit vaší platební kartou přes platební bránu ThePay. Platební tlačítka bank pro platby v EUR nefungují. Nabízíme i klasickou platbu bankovním převodem.

Údaje k platbě k převodem:

IBAN: CZ96 6210 6701 0022 0831 6011, BIC (SWIFT) kód: BREXCZPP