Obchod 4RIDERS jsme založili v říjnu 2007 v Českém Krumlově. Jsme rodinný obchod specializující se na snowboardy a snowboardové vybavení. Za dobu své existence jsme nasbírali mnoho zkušeností a další získáváme od našich zákazníků, abychom se stále zdokonalovali. Naše zkušenosti se promítají jak do výběru zboží, které nabízíme, tak i do zákaznického servisu, popisků produktů a videí.

Neužíváme si jen snowboarding na horách. Jsme také ekologicky zodpovědnou firmou. Takřka všechny naše obalové materiály vznikají recyklací nepotřebných materiálů. Co s krabicemi, ve kterých nám přijde zboží? Rozřežeme je dle našich potřeb a posíláme je znovu do světa. Co s nepotřebnými dodacími listy? Po skartaci slouží jako ideální výplň do krabic. Pečlivě vybíráme i naše dodavatele, které se čím dále více zaměřují na použití materiálů z obnovitelných zdrojů, šetrnou výrobu vůči přírodě i použití recyklovaných obalů. Preferujeme emailovou komunikaci, netiskneme zbytečně faktury.

Za dobu našeho působení dokážeme uspokojit mnohá z vašich individuálních přání a doporučit vám snowboardové vybavení přímo na míru. Jste začátečník, pokročilý či jen rádi experimentujete a rádi byste měli více snowboardů? Snažíme se maximálně vyhovět vašim požadavkům. Poradíme vám podle našich zkušeností a vašich preferencí, nikoli podle zboží na skladě. Byl by pro vás vhodnější snowboard či náhradní sklo do brýlí, které nemáme skladem? Nevadí, objednáme vám ho.

Jaká je hlavní myšlenka 4RIDERS? Sdílet radost z jízdy!

"Vím, že pokud mám snowboardové vybavení, které mi sedí a v kterém se cítím dobře, jízdu si užiju mnohem více. Rád bych, aby i naši zákazníci zažili pravý snowboarding, opravdový požitek z jízdy, takový, jaký máme my sami. Snažíme se proto udělat maximum." Míla Sirový, majitel 4RIDERS