Fizik Vento Argo R1 140mm

4 749 Kč

4 999 Kč

-5%

Skladem - ve středu 27.9. může být u vás

Sedlo Fizik Vento Argo R1 140mm

VENTO ARGO R1 je moderní výkonnostní závodní sedlo s krátkým nosem, které zlepšuje stabilitu jezdce a umožňuje agresivnější aero jízdní polohu. Zatímco tradiční sedla nutí jezdce často měnit jízdní pozici pro lepší záběr, Argo staví jezdce do vzpřímenější polohy, čímž zajišťuje větší stabilitu a lepší rozložení hmotnosti. Kratší délka sedla Argo dovoluje jezdci sedět více vepředu, aniž by byl vyvíjen nepříjemný tlak na citlivé tkáně. Sedlo také disponuje ergonomickým centrálním výřezem, který byl vyvinut za pomoci detailní analýzy tlaku na jednotlivé partie a konzultován se zdravotními experty.

Argo je nejuniverzálnější skupina sedel z od Fizik, ze které si tu pravou verzi dokáže vybrat opravdu každý. Vento Argo je závodní varianta sedel Argo a bylo navrženo tak, aby odpovídalo závodním kolům s agresivní geometrií. Polstrování sedla je vyrobeno z vlastní pěny Foam 1, která má nižší profil a přitom je pružná tak, aby zajistila pohlcování drobných vibrací od silnice a umožnila nerušené šlapání a optimální přenos síly. Konstrukce sedla vám pomůže dosáhnout lepšího držení těla; na jeho krátké špičce pak dosáhnete na vyšší výkon nebo zalehnete do aero pozice.

Novinka v nabídce silničních sedel Fizik na rok 2020. Sedlo Argo bylo vyvíjeno 2 roky a reaguje na aktuální trendy – sedlo je krátké, široké a má velký centrální výřez. To vše pro opravdu maximání pohodlí během jízdy. Tvar sedla je navržen tak, aby zmírnil tlak na měkké tkáně a zároveň poskytl jezdci maximální stabilitu v různých jízdních pozicích.  

Parametry

  • Dostupné ve 2 variantách: Vento (závodní určení) a Tempo (vytrvalostní jízdy)
  • Skořepina Nylon Carbon reinforced Wingflex
  • Lyžiny Carbon 7 x 10 mm
  • ICS ne
  • Rozměry 265 x 140 mm
  • váha 179 g

20 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Fizik Vento Argo R1 140mm

Fizik Vento Argo R1 140mm

  nebo