Oakley Airbrake XL Factory Pilot - prizm jade & prizm rose

4 985 Kč

7 122 Kč

-30%

Skladem - v úterý 9.8. může být u vás

Snowboardové brýle Oakley Airbrake XL

Na seónu 2017 představuje Oakley nový model Airbrake XL, propojení dokonalého zpracování a nejvyšší kvality. V porovnání s předchozím modelem Airbrake mají větší velikost, působí až bezobroučkovým dojmem a přidanou technologii Switchlock, díky které snadno vyměníte skla, podle toho jaké podmínky na svahu zrovna panují. Součástí brýlí jsou dvoje čočky, jedny univerzální a druhé světlejší, vhodné do zhoršených viditelnostních podmínek a pro noční ježdění. Brýle jsou určeny pro větší obličeje.

Prizm - technologie Prizm je revolucí v optice skel, stojí za ní 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek. Velkou výhodou skel PRIZM je také jejich širší využití při měnících se světelných podmínkách. Nemusíte je měnit tak často jako u ostatních lyžařských brýlí.

Parametry

  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií, které vytváří dokonalou čočku umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu. HDO také poskytuje jedinečnou ochranu proti rozbití čoček a 100 % ochranu proti UV záření.
  • Switchlock - rychlá, snadná a bezproblémová výměna. Tato technologie využívá jednoduchý mechanismus pro uvolnění a okamžité namontovaní zorníku. To umožňuje sportovci přizpůsobit svou vizi a držet krok s měnícími se světelnými podmínkami.
  • odvětraná skla jsou ošetřená zátěrem proti zamlžování F3 Anti-Fog
  • široký popruh se silikonovou podšívkou proti klouzání a sjíždění z helmy
  • zvětšená skla pro lepší periferní vidění z materiálu Plutonite®

Skla

  • Prizm  Jade - sklo s technologií Prizm, propustnost světla 11-20%, polojasné až slunečné počasí.
  • Prizm Rose - vysoce kontrastní sklo s technologií Prizm, díky které je použitelné do polojasných až zatažených podmínek, do sněžení a do mlhy.
Pro koho Muži
Technologie Prizm™
Parametr OTG (přes dioptrické brýle)
Kolekce zima 2017/2018
Tvar skla Sférické (vypouklé)
Barva skla modrá
Viditelnost Zataženo

5 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Airbrake XL Factory Pilot - prizm jade & prizm rose

Oakley Airbrake XL Factory Pilot - prizm jade & prizm rose

  nebo