Oakley Crossrange XL polished black - jade iridium

2 624 Kč

4 373 Kč

-40%

Skladem - v pondělí 27.1. může být u vás

Sluneční brýle Oakley Crossrange XL

Oakley Crossrange jsou novinkou v roce 2017. Verze XL nabízí větší skla, je určena pro větší obličeje, ale i pro ty, kteří si rádi dopřejí rozšířený výhled. Brýle jsou určeny pro aktivní jedince a nabízí všestranné použití. Disponují vyměnitelnými stranicemi a nosníky, díky nimž můžete brýle přizpůsobit vaší náladě i aktivitám.

Specifikace

  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Unobtainum - sedýlka a koncovky stranic jsou vyrobeny ze speciální gumy nazývané Unobtainium vytvořené v roce 1975 zakladatelem značky Jimem Jannardem. Výjimečné vlastnosti této gumy způsobují, že při působení vody nebo potu brýle nekloužou, ale jsou přilnavější.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.

Skla

  • Jade Iridium - neutrální zelený základ čočky se zrcadlovým zakončením, sklo je vhodné na každodenní nošení i běhání, je určené do polojasných až jasných podmínek; propustnost světla 17 %

Video

Inovátor a vášnivý cestovatel Chas Christiansen je posedlý touhou po objevování nových věcí a míst ze sedla svého kola. Spolu se svými přáteli vyzkoušel nový model Crossrange v ulicích San Francisca.

Pro koho Muži
Parametr Zrcadlové sklo

20 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Crossrange XL polished black - jade iridium

Oakley Crossrange XL polished black - jade iridium

  nebo