Oakley EVZero Path green fade - prizm field/chrome iridium

2 954 Kč

4 923 Kč

-40%

Skladem - v úterý 7.12. může být u vás

Sportovní brýle Oakley EVZero Path Green Fade

Oakley Oakley EVZero Path jsou unikátní sportovní brýle, které disponují prvotřídními technologiemi. Model EV Zero je nejlehčím modelem od Oakley v bezobroučkovém provedení a s nepřekonatelným výhledem. Brýle byly navrženy pro rychlost a zkonstruovány jako multifunkční sportovní brýle pro trénink i mimo něj.
Kolekce Green Fade vznikla na počest nejlepších světových atletů, kteří závodí výhradně v brýlích Oakley. Použitá skla disponují technologií Prizm, která je revolucí v optice skel, stojí za ní 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek.

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Unobtainium - patentovaná gumová směs, která je vyjímečně adhezivní i ve vlhkém prostředí. Je použita především na nožičkách rámů a nosních sedlech. Už nezáleží, jak moc jste spoceni, nebo jak moc hýbete hlavou - Unobtainium vám bude brýle spolehlivě držet na nose dokud se je nerozhodnete sejmout vy.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Skla

Prizm Field/Chrome Iridium - vysoce kontrastní sklo s technologií Prizm, které zvýrazňuje modrý tón oblohy pro zvýšení kontrastu ostatních předmětů, takže můžete reagovat rychleji a zlepšovat tak svoje výkony při hře; propustnost světla 15 %.

Technologie Prizm™
Kolekce zima 2016/2017

1 produkt, který by vás mohl zajímat

Dotaz k Oakley EVZero Path green fade - prizm field/chrome iridium

Oakley EVZero Path green fade - prizm field/chrome iridium

  nebo