Sleva

Oakley Frogskins polished black - grey Zvětšit

Oakley Frogskins polished black - grey

1 964 Kč

3 273 Kč

-40%

Skladem - v úterý 19.11. může být u vás

Sluneční brýle Oakley Frogskins

Poprvé byly brýle Frogskins designovány v časných 80. letech minulého století, v éře pop kultury, která měla vliv na všechny aspekty tehdejšího světa. Brýle jsou nyní redesignované pro současného člověka, stále však jasně nesou odkaz své doby. Použitá skla jsou vhodná pro extrémně jasné světlo, nabízejí excelentní barevné podání ve slunečných dnech.

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • Acetate frame - ručně dělané acetátové rámy s vysokou výdrží.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Skla

  • Grey lens - propustnost světla 18 %, index ochrany 2.
Pro koho Muži

20 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Frogskins polished black - grey

Oakley Frogskins polished black - grey

  nebo