Oakley Frogskins matte red - fire iridium

1 964 Kč

3 273 Kč

-40%

Skladem - ve čtvrtek 19.5. může být u vás

Sluneční brýle Oakley Frogskins

Poprvé byly brýle Frogskins designovány v časných 80. letech minulého století, v éře pop kultury, která měla vliv na všechny aspekty tehdejšího světa. Brýle jsou nyní redesignované pro současného člověka, stále však jasně nesou odkaz své doby. Použitá skla jsou vhodná pro střední až jasné světlo, zvyšují kontrast barev a obsahují vrstvu iridia pro snížení odlesků.

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Skla

  • Fire Iridium lens - propustnost světla 16 %, index ochrany 3.
Pro koho Muži
Parametr Zrcadlové sklo

13 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Frogskins matte red - fire iridium

Oakley Frogskins matte red - fire iridium

  nebo