Oakley Holbrook black ink - chrome iridium polarized

3 446 Kč

4 923 Kč

-30%

Skladem - v úterý 23.4. může být u vás

Sluneční brýle Oakley Holbrook

Holbrook jsou nadčasové sluneční brýle inspirované stylem 40., 50. a 60. let 20. století, na jejichž designu se podílel světový snowboardista Shaun White. Použitá skla jsou vhodná pro střední až jasné světlo, zvyšují kontrast barev a obsahují vrstvu iridia pro snížení odlesků.

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • HDPolarized® - skla redukují až 99 % nežádoucích odlesků a poskytují vyvážený přenos světla, který vám pomůže rozpoznávat barvy v jasných, slunečných podmínkách.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Skla

  • Chrome Iridium Polarized lens - propustnost světla 12 %, index ochrany 3.
Pro koho Muži
Parametr Polarizační sklo

20 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Holbrook black ink - chrome iridium polarized

Oakley Holbrook black ink - chrome iridium polarized

  nebo