Oakley Holbrook R polished black - prizm ruby polarized

3 497 Kč

5 829 Kč

-40%

Skladem - ve čtvrtek 8.6. může být u vás

Sluneční brýle Oakley Holbrook R

Holbrook je nejprodávanějším modelem slunečních brýlí značky Oakley. Nový vylepšený model Holbrok R přichází se zaoblenějším tvarem (R v názvu z angl. "rounded") a na stranicích má přidané gripové zóny z patentovaného materiálu Unobtainium® pro ještě lepší uchycení a přilnutí k obličeji.

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • HDPolarized® - skla redukují až 99 % nežádoucích odlesků a poskytují vyvážený přenos světla, který vám pomůže rozpoznávat barvy v jasných, slunečných podmínkách.
  • Technologie Prizm je revolucí v optice skel, stojí za ní 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Unobtainium - patentovaná gumová směs, která je vyjímečně adhezivní i ve vlhkém prostředí. Je použita především na nožičkách rámů a nosních sedlech. Už nezáleží, jak moc jste spoceni, nebo jak moc hýbete hlavou - Unobtainium vám bude brýle spolehlivě držet na nose dokud se je nerozhodnete sejmout vy.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Skla

  • Prizm Ruby Polarized - vysoce kontrastní sklo s červeným základem čočky s technologiemi Prizm a HDPolarized®, vhodné na každodenní použití. Sklo umožňuje vidět barvy živější a zářivější. Vy tak můžete vidět svět ostřeji a detailněji a dopřát si příjemnější vizuální zážitek; propustnost světla 14 %.
Pro koho Muži
Technologie Prizm™
Parametr Polarizační sklo

8 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Holbrook R polished black - prizm ruby polarized

Oakley Holbrook R polished black - prizm ruby polarized

  nebo