Oakley Sliver polished black - prizm black iridium

2 293 Kč

3 822 Kč

-40%

Skladem - ve čtvrtek 22.10. může být u vás

Sluneční brýle Oakley Sliver

Oakley Sliver jsou nadčasové sluneční brýle v elegantním designu. Svým tvarem vychází z oblíbeného modelu Holbrook. Brýle jsou odlehčené díky vystouplému plastickému reliéfu na stranicích brýlí a použítému odolnému materiálu O Matter™. Skla disponují technologií Prizm, která je revolucí v optice skel, stojí za ní 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek. Zaručují stoprocentní ochranu proti záření UVA, UVB a UVC a navíc obsahují vrstvu iridia.

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • O Matter - speciální patentovaný materiál používaný výhradně při výrobě obrub Oakley, ultra lehký a velice flexibilní. Vyznačuje se schopností absorpce nárazů a geometrií, která umožňuje širší periferní vidění.
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Skla

  • Prizm Black Iridium - sklo na každodenní nošení s technologií Prizm a vrstvou iridia, zvyšuje kontrast, zvýrazňuje detaily, barvy jsou živější a zářivější. Vy tak můžete vidět svět ostřeji a dopřát si příjemnější vizuální zážitek; propustnost světla 10 %
Pro koho Muži
Technologie Prizm™

20 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Sliver polished black - prizm black iridium

Oakley Sliver polished black - prizm black iridium

  nebo