Oakley Tailpin lead - chrome iridium

3 119 Kč

5 197 Kč

-40%

Skladem - v úterý 7.12. může být u vás

Sluneční brýle Oakley Tailpin Lead

Oakley Tailpin působí velice moderně a zároveň zajišťují perfektní ochranu zraku před UV zářením. Černá kovová konstrukce je mimořádně odolná a lehká. Použitá skla jsou vhodná pro střední až jasné světlo, zvyšují kontrast barev a obsahují vrstvu iridia pro snížení odlesků.

Specifikace

  • High Definition Optics (HDO) - souhrn patentovaných technologií umožňující vidět čistě a ostře, bez zkreslovacího a zvětšovacího efektu.
  • C-5 - tento materiál je slitinou pěti různých kovů, včetně hliníku, odpovídající složení a poměry materiálů vytváří lehké, ale současně odolné kovové brýle
  • Three-Point Fit System - unikátní systém, při kterém se brýle Oakley dotýkají vaší hlavy pouze na třech místech (na nose a na dvou místech za ušima), čímž odpadá nutnost zakřivení nožiček obrub a brýle vás nijak netlačí ani při delším nošení.
  • Plutonite - ultralehký a opticky vyvážený materiál, který blokuje 100 % všech škodlivých slunečních paprsků (UVA, UVB, UVC a modré záření). Je obsažen přímo v čočce, nelze ho tedy používáním odstranit nebo narušit.
  • Unobtainum - sedýlka a koncovky stranic jsou vyrobeny ze speciální gumy nazývané Unobtainium vytvořené v roce 1975 zakladatelem značky Jimem Jannardem. Výjimečné vlastnosti této gumy způsobují, že při působení vody nebo potu brýle nekloužou, ale jsou přilnavější.
  • Iridiové čočky - na sklech je nanesena velice tenká vrstva iridia v různých barvách, což má za následek další zlepšení optických vlastností skla, zejména snížení účinku prudkého světla. Iridiová vrstva je velmi citlivá, je proto nutné opatrné zacházení.
  • Ochrana proti nárazu - všechny Oakley brýle splňují standardní požadavky na odolnost vůči dopadu, úderu a nárazu Americké Standardizační Organizace (ANSI).

Skla

  • Chrome Iridium lens - propustnost světla 12 %, index ochrany 3.
Pro koho Muži
Parametr Zrcadlové sklo

16 produktů, které by vás mohly zajímat

Dotaz k Oakley Tailpin lead - chrome iridium

Oakley Tailpin lead - chrome iridium

  nebo