Informace o výměně a vrácení zboží na e-shopu 4RIDERS.

Výměna a vrácení zboží

Jak postupovat, když vám zakoupené zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit?

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku jako spotřebitel právo zboží do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu vrátit nebo požadovat výměnu. Lhůta pro odstoupení od smlouvy se považuje za dodrženou i v případě, pokud nám v průběhu lhůty pouze oznámíte odstoupení od kupní smlouvy a to nejlépe emailem. V případě oznámení o odstoupení od smlouvy nám zašlete nebo předejte zakoupené zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 kalendářních dnů od oznámení. Nejlépe nám posílejte zboží na vrácení nebo výměnu v původním obalu.

Zboží nesmí být použité!

O průběhu výměny nebo vrácení zboží vás budeme informovat emailem.

Vrácení zboží

Pokud vám doručené zboží nevyhovuje a nechcete je vyměnit za jiné, pošlete nám ho zpět. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Přiložte průvodní dopis s vaší adresou, telefonem, emailem a číslem bankovního účtu, na který chcete vrátit peníze a ideálně i kopii dokladu o nákupu (fakturu).

Peníze za vrácené zboží vracíme po obdržení a kontrole zboží obratem, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naši adresu.

Zboží můžete po předchozí domluvě vrátit i na naší výdejně v Českém Krumlově.

Původní balení zboží

Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba myslet na náklady, které budeme mít s uvedením zboží do původního stavu a které můžeme požadovat uhradit. S ohledem na různorodost zboží mohou být tyto náklady různě vysoké a řeší se proto individuálně. Případné náklady mohou být odečteny z částky za vrácené zboží.

Propagační předměty si i v případě vracení zboží můžete ponechat.

Výměna zboží

Pokud vám doručené zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, pošlete nám ho zpět.

Přiložte průvodní dopis s popisem zboží, za které chcete zboží vyměnit (značka, model, barva, velikost) a ideálně i kopii dokladu o nákupu (fakturu).

Na výměně je vhodné se domluvit předem, abychom vám požadované zboží zarezervovali. Využijte pro to jakýkoliv kontakt.

Zboží vám po obdržení a kontrole vyměníme a obratem pošleme. První výměna je zdarma, při další výměně hradí zákazník poštovné 89 Kč.

Adresa pro zasílání zboží

4RIDERS 
"Výměna" nebo "Vrácení"
U Vlaštovičníku 145 
381 01 Český Krumlov 

Bližší informace

Telefon: +420 777 886 437 
E-mail: info@4riders.cz

Zboží můžete po předchozí domluvě vyměnit i na naší výdejně v Českém Krumlově.